Madriđani ponovo ruše Đironu, spektakl i goleada na Meaci

0
(Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Ovog četvrtka na programu nema mnogo interesantnih fudbalskih mečeva, ali to ne znači da igrači u Meridianu nisu pronašli dovoljno „materijala“ za nekoliko obećavajućih tiketa. Uostalom, večeras gledamo susret Đirone i Real Madrida u Kupu kralja, ali i sjajan duel između Intera i Lacija.

Pogledajmo šta se to još nalazi na tiketu sa pet najigranijih parova u Meridianu.

Đirona – Real Madrid, 2&3+ (2.40)

Uprkos tome što je „kraljevski klub“ u prvom meču četvrtfinala Kupa kralja na svom terenu savladao Đironu rezultatom 4:2, najveći broj igrača u Meridianu veruje da će Madriđani ostvariti pobedu i u revanšu, kao i da će na meču pasti najmanje tri gola.

Union Berlin – Keln, I1&II1+ (1.67)

Na tiketu se nalazi i jedan meč između Union Berlina i Kelna, dva tima koja se bore za plasman u Bundesligu. Obe ekipe su doživele poraz u prošlom kolu, a u Meridianu su se odlučili da isprobaju prilično interesantnu igru za ovaj meč – vođstvo domaćina na poluvremenu i jedan ili više golova u drugom delu meča.

Inter – Lacio, GG&3+ (2.09)

Najinteresantniji meč ovog četvrtka odigraće Inter i Lacio u četvrtfinalu italijanskog kupa. Kako timovi Lućana Spaletija i Simonea Inzagija u poslednjih nekoliko nedelja igraju neubedljiv fudbal, naši igrači ocenjuju da je najbolje zaobići prognoziranje pobednika i kladiti se na to da će oba tima postići bar po gol, kao i da će na meču biti viđen bar još jedan pogodak.

Le Man – Konkarneu, 1&2> (3.30)

Usled nešto “siromašnije” ponude, u današnju kombinaciju uključen je i meč iz treće francuske lige. Le Man ima veliku šansu da obezbedim promociju u drugi rang s obzirom da ima samo tri boda manje od vodećeg Šamblija, pa se od njih očekuje večeras očekuje pobeda, kao i manje od dva pogotka u meču u drugom poluvremenu.

Bala Taun – TNS, 2&GG (2.15)

Tu je i meč u okviru plej-ofa velškog šampionata između Bala Tauna i TNS-a. Domaćin je upisao tri uzastopna poraza, dok TNS ima samo bod manje od prvoplasiranog Barija, pa u Meridianu čekaju „dvojku“, ali i po gol na obe strane.