Londonski derbi u polufinalu Liga kupa: Šta se najviše igralo u Meridianu?

0
LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 24: Mauricio Pochettino, Manager of Tottenham Hotspur greets Maurizio Sarri, Manager of Chelsea prior to the Premier League match between Tottenham Hotspur and Chelsea FC at Tottenham Hotspur Stadium on November 24, 2018 in London, United Kingdom. (Photo by David Ramos/Getty Images)

Ovog utorka se nećemo nagledati mnogo kvalitetnog fudbala, ali bar ćemo minuta u londonskom derbiju u polufinalu Liga kupu između Totenhema i Čelsija (21.00). Pogledajmo šta su to igrači u Meridianu najviše igrali kada je reč o duelu u prestonici Engleske.

Dva kluba su tek dva puta odmerili snage u prošloj godini, a Pevci su slavili u oba navrata rezultatom 3:1, a to je verovatno jedan od razloga zašto mnogi veruju da će večeras oba tima postići bar po jedan gol, po kvoti 1.66.

Takođe, na tiketu sa pet najigranijih igara nalazi se i ona da će prvi gol pasti do 27. minuta, što se plaća kvotom 1.85, kao i to da će na utakmici biti izvedeno više od devet kornera.

Uz to, kvota 1.80 rezervisana je za ukupno tri ili više golova, a interesantno je i to da igrači u Meridianu smatraju da će Majkl Oliver u jednom trenutku svirati jedanaesterac.

U drugom polufinalu sastaju se Mančester siti, koji je u četvrtfinalu eliminisao Lester, i Burton kako najveće iznenađenje u ovoj fazi takmičenja.