Kao nekad Siniša: SMS rešeta iz slobodnjaka, cena samo raste! (VIDEO)

0
Sergej Milinković Savić Lacio
(Photo by Marco Rosi/Getty Images)

Lazio će se prošetati u narednu rundu u meču četvtfinala Kupa Italije. Trenutno vode 4:1 a jedan od pogodaka na meču postigao je Sergej Milinković – Savić.

Srpski ofanzivni vezista je u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu postigao četvrti gol za svoj tim. On je namestio loptu na 25 metara od gola, napravio jedan korak i onda je smestio u gornji levi ugao gola.

Golman Novare Benedetini nije imao šanse, iako je na ovom meču sjajno branio. Čak je u 20. minutu odbranio penal Ćiru imobileu, ali je italijanski napadač postigao gol iz odbitka.

On je postigao dva gola na ovom meču, a prvi pogodak je delo Luisa Alberta. Na startu drugog poluvremena sudija je dosudio penal za Novaru i Eusepi je smanjio rezultat.

Ovo je jedan u nizu atraktivnih golova srpskog ofanzivnog veziste, a posle nešto slabijeg starta sezone njegova cena na tržištu opet raste.

Što se Lacija tiče tim je overio plasman u četvrfinale kupa i naredni protivnik biće bolji iz meča Intera i Beneventa.