Kad pogodiš kvotu 550, a možeš da odeš i na Mundijal!

0
BARCELONA, SPAIN - JUNE 17: Ferran Corominas of Espanyol in action during the La Liga match between Espanyol and Deportivo at the Lluis Companys stadium on June 17, 2007 in Barcelona, Spain. (Photo by Bagu Blanco/Getty Images).

„Meridian Mundijal“ liga i dalje privlači ogromnu pažnju među igračima, a kako i ne bi kada samo jedan tiket može da vas odvede na Svetsko prvenstvo u Rusiju! Taj tiket čak ne mora ni da bude dobitan, ali …. iz …. to trenutno ne zanima jer je pogodio kvotu od skoro 550!

Naš igrač iz …….. je odigrao tri para iz Meridian Mundijal lige i uplativši samo 50 centi, ali je njegov dobitak i pored toga ogroman. On je prognozirao rezultat 0:0 na sva tri meča, i stvarno je tako i bilo – ni na jednom od tri susreta nije viđen nijedan jedini gol. …. je mogao da zadovoljno trlja ruke!

KLADI SE I TI AKO ŽELIŠ PUT U RUSIJU

Naime, prvi par na tiketu bio je susret francuske Lige 1 između Strazbura i Monpeljea. Domaći možda jesu bili bolji rival u ovom susretu, ali nisu napravili nijedan ozbiljniji problem golmanu Monpeljea, pa je početni rezultat na kraju bio i konačni.

Drugi par na ovom dobitnom tiketu su činila dva tima iz španske Primere. Deportivo je u La Korunji ugostio Espanjol i ispostavilo se da je ovo bio ubedljivo najneizvesniji tiket za konačni dobitak.

MILIVOJE ĆIRKOVIĆ I DUŠAN SAVIĆ POSLEDNJEG DANA FEBRUARA BIRAJU NOVE PUTNIKE NA MUNDIJAL

Lukas Perez je u timu domaćih bio tragičar jer nije iskoristio penal iz 65. minuta, a ni veliku inicijativu u poslednjih desetak minuta igrači Deportiva nisu uspeli da pretvore u gol.

Treći par bili su timovi iz poljske Ekstraklase. Zaglebje je u Lubinu ugostio Arku, ali ni oni nisu uspeli da opravdaju ulogu favorita. Gosti jedva da su uspevali da išta učine na ovom susretu osim da se brane ispred svog gola, ali Zaglebju to nije bilo dovoljno da osvoje tri boda. Za …. tako je očigledno i najbolje.